Zdrowie i Uroda

Kriolipoliza Cool Tech – czym jest i jak może nam pomóc?

Nadmierna tkanka tłuszczowa nie tylko szpeci nasze ciało, ale może być powodem dla którego znacznie rzadziej korzystamy z miejsc takich jak plaże, baseny, sauny. Nadmiar tkanki tłuszczowej sprawia, że znacznie rzadziej odsłaniamy brzuch czy uda, obawiając się nieprzychylnych komentarzy. Metodą na walkę z tkanką tłuszczową jest kriolipoliza Cool Tech. Czym jest ten zabieg?

Kriolipoliza Cool Tech – skuteczna metoda na walkę z tkanką tłuszczową

Odkładająca się tkanka tłuszczowa jest elementem, którego chcemy się pozbyć. Czy istnieją na to inne metody niż długie ćwiczenia na siłowni? Medycyna daje nam alternatywą – jest nią kriolipoliza Cool Tech. Zabieg ten pozwala na selektywne oddziaływanie niskimi temperaturami na tkankę tłuszczową i rozbijanie komórek tłuszczowych. Zabiegi takie są bezinwazyjne, bezpieczne i bezbolesne, a przeprowadzać je mogą zarówno lekarze, jak i kosmetolodzy czy dermatolodzy. Kriolipoliza Cool Tech to jeden z najskuteczniejszych sposobów na walkę z niechcianą tkanką tłuszczową.

Kto może poddać się kriolipolizie i jak wygląda sam zabieg?

Kriolipoliza Cool Tech jest zabiegiem, który nie wymaga wcześniejszego przygotowania, jednak istnieją przeciwwskazania do jego wykonania. Zalicza się do nich zaawansowaną cukrzycę, ale również choroby wątroby, ciąża, czas połogu.

Kriolipoliza Cool Tech polega na przystawianiu głowicy urządzenia chłodzącego do wybranych partii ciała. W czasie zabiegu skóra jest zasysana i chłodzona. Temperatura dobierana jest do grubości tkanki tłuszczowej. Czas trwania zabiegu to ok. 40-50 minut. W tym czasie niszczone są komórki tłuszczowe, które w czasie kilku tygodni zostaną naturalnie usunięte z naszego organizmu. Rezultaty widoczne są po ok. 2-3 tygodniach od wykonania zabiegu.

zestaw ogrodowy aluminiowy sseinc.org zwijane zadaszenie tarasu