Motoryzacja

Odszkodowanie za zniszczenia spowodowane przez burzę

Pogoda jest żywiołem, którego nie sposób poskromić. Niestety, nierzadko zdarza się, że gwałtowne, wiosenne burze mogą wywołać ogromne szkody. Powalone drzewo, uderzenie pioruna czy ulewa mogą zniszczyć dom, stojący na parkingu samochód lub spowodować awarię instalacji elektrycznej. Jak zabezpieczyć się przed niepożądanymi zdarzeniami, na jakie nie mamy najmniejszego wpływu?

Przezorny zawsze ubezpieczony

Przed przykrymi skutkami meteorologicznych zawirowań należy zabezpieczyć się znacznie wcześniej niż dopiero wtedy, kiedy pogoda za oknem zacznie nas niepokoić. Ochronę przed zdarzeniami losowymi tego typu zapewni Ci ubezpieczenie majątkowe. Ubezpieczenie majątkowe nieruchomości obejmuje szkody takie jak na przykład uszkodzenie budynku na skutek burzy, zniszczenie mienia domowego, zbicie szyb, włamanie, kradzież, niemożliwość zamieszkania w domu w wyniku wybuchu pożaru, powodzi. Co ważne, polisa może okazać się przydatna również wtedy, kiedy nieumyślnie zalejemy sąsiada. Zakres działania ubezpieczenia uzależniony jest od konkretnej oferty.

Nie przepłacaj!

Obawiasz się, że zakup polisy o szerokim zakresie może być sporym obciążeniem dla budżetu? Wcale nie musi tak być! Na polskim rynku działają dziesiątki towarzystw ubezpieczeniowych oferujących usługi w zróżnicowanych cenach. Sam możesz sprawdzić, która z nich będzie najbardziej korzystna. Aby znaleźć najtańszą polisę spełniającą Twoje oczekiwania, wystarczy wejść na stronę punkta.pl i wypełnić prosty formularz. System znajdzie dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę, którą będziesz mógł wykupić bezpośrednio na stronie. W przypadku wątpliwości czy niejasnych dla Ciebie zapisów w umowie, warto telefonicznie skonsultować się  z doradcą.

meble na taras z aluminium meble do ogrodu taras zadaszony