Ciekawe

Papierowy wizerunek firmy

Wizerunek firmy jest czymś bardzo ważnym. To jak postrzegają nas inni klienci musi być zawsze dla nas ważne, ponieważ decyduje o naszym być albo nie być. Obecnie wiele firm chce być postrzegana jako ta, która dba o otaczające nas wokoło środowisko naturalne.

induplo.pl – papierowe opakowania i torby dla firm

O taki aspekt można zadbać chociażby poprzez rezygnację (jeżeli jest to tylko możliwe) foliowych opakowań w swojej firmie. Bardzo często foliowe siatki nie wykazujące się solidnością można zastąpić papierowymi opakowaniami, które można zamówić chociażby w firmie induplo.pl. Oferta takich firm produkujących papierowe i tekturowe opakowania jest duża. Można znaleźć w nich stały katalog asortymentowy, gdzie znajdą się torebki różnej wielkości, z różnymi uchwytami (bardzo ważny aspekt dla wielu przedsiębiorców!), pudełka. Bez problemu można zamówić jednak produkt specjalnie dopasowany do swoich potrzeb, jeżeli w stałym asortymencie go nie ma.

Działajmy świadomie

Wybierając producenta, który dostarczy nam papierowe opakowania dla firmy działajmy świadomie. Decydujmy się na współpracę nie tylko z takimi osobami, które dostarczą nam papierowe torby i pudełka. Wybierajmy ludzi, którzy również dbają o środowisko naturalne. Taka jest właśnie m.in. firma In Duplo, która segreguje odpady i oddaje je do odpowiednich jednostek. Używane przez nich farby do wykonania nadruków na torbach są przyjazne dla środowiska, dzięki czemu do powietrza nie dostają się żadne trujący opary szkodzące również człowiekowi. 

pergola ruchoma zabudowa tarasu 3dwnetrza.pl