Strona główna » Depilacja laserowa – szybko i bezboleśnie
Zdrowie i Uroda

Depilacja laserowa – szybko i bezboleśnie

depilacja laserowa, depilacja laserem

Wiele osób zmęczonych jest ciągłą depilacją swoich miejsc, głównie intymnych. Wybieranie i przeszukiwanie sieci internetowej w celu szukania najlepszego sprzętu do depilacji zajmuje czas. Dodatkowo sam proces jest problematyczny i czasochłonny. Skóra okolic intymnych często jest bardzo delikatna, łatwo się zaciąć czy niedokładnie ogolić. Aby raz na zawsze położyć temu kres warto jest zastosować depilację laserową w dobrym salonie.

 

Depilacja laserowa bikini

Depilacja laserowa bikini jest bardzo często wybieraną strefą w branży. W upalne dni, kiedy chce się iść opalać na plażę, czy popływać w basenie wiele kobiet martwi się, że swoje okolice bikini nie są dokładnie ogolone, bądź widoczne są podrażnienia. Depilacja laserowa da pewność do końca swojego życia. To seria zabiegów, która daje permanentne efekty. Oznacza to, że po odpowiednio przeprowadzonej serii zabiegów włosy już nigdy nie odrosną z danej części ciała.

Cena przeprowadzenia zabiegu depilacji laserowej bikini jest uzależniona od renomy salonu czy też wielkości miasta. Jednak znajduje się w średniej cenie ze względu na powierzchnię – przykładowo nogi są droższe(większa powierzchnia), a pachy tańsze(mniejsza powierzchnia). Ogólnie mówiąc cena pojedynczego zabiegu waha się w okolicach 300 złotych. Poleca się zakup całego pakietu zabiegów – wtedy można zaoszczędzić sporo pieniędzy.

 

Pojedyncza sesja nie jest bardzo czasochłonna – to od kilku do kilkunastu minut. Istnieją niektóre przeciwwskazania, których powinno się przestrzegać. Są nimi cukrzyca, choroby skóry takie jak atopowe zapalenie skóry czy łuszczyca, ciążą, bądź karmienie piersią.

 

Zobacz: Depilacja laserowa bikini – Depilacja.pl

Podsumowanie

Aby mieć pewność co do jakości świadczonych usług depilacji laserowej poleca się wybór renomowanych salonów z ugruntowaną opinią na rynku. Depilacja.pl jest taką siecią salonów. Ich placówki wyposażone są w najwyższej jakości lasery, które są najlepsze na rynku. Jednocześnie chłodzą dając lepsze uczucie po zabiegu co minimalizuje skutki uboczne.