Strona główna » Eleganckie parasole ogrodowe w strefie wypoczynkowej
Dom i Wnętrze

Eleganckie parasole ogrodowe w strefie wypoczynkowej

W przydomowej strefie wypoczynkowej warto ustawić parasole ogrodowe – pozwolą one cieszyć się komfortem nawet w najbardziej upalne dni. Nowoczesne parasole ogrodowe sprawią, że każda chwila na świeżym powietrzu stanie się wyjątkowa, a my sami nie będziemy musieli szukać atrakcyjnych wczasów za granicą, gdyż wszystko czego będziemy potrzebować znajdziemy w naszych ogrodach.

Jakie parasole ogrodowe cieszą się obecnie największym zainteresowaniem?

Wybór parasola ogrodowego nie jest łatwy – najlepsi producenci oferują nam wiele ciekawych produktów w atrakcyjnych cenach. Najlepsze parasole ogrodowe odznaczają się elegancką linią, świetnymi parametrami technicznymi oraz wysoka funkcjonalnością. Parasole ogrodowe tworzone przez topowych producentów zachwycą nas przede wszystkim wyglądem: stonowane kolory idealnie wpiszą się w każdą przestrzeń, nawet tę już zaaranżowaną.

Jak konstruowane są parasole ogrodowe?

Czym odznaczają się parasole ogrodowe oferowane dzisiaj w sklepach? Przede wszystkim są one tworzone z wysokiej jakości materiałów. Aluminiowe stelaże malowane proszkowo są zabezpieczone przed działaniem wilgoci i pojawianiem się ognisk rdzy. Ruchoma stopa pozwala na rotowanie parasola wokół jego osi. Na szczególną uwagę zasługują czasze parasoli – są one wykonane z tkanin poliestrowych pokrytych warstwą poliuretanu. Takie połączenie sprawia, że tkanina jest zabezpieczona przed działanie wilgoci, wnikaniem brudu, promieniowaniem UV. Gęsty splot materiału gwarantuje, że jest on odporny na ścieranie, uszkodzenia mechaniczne. Czasza parasola posiada sprężyny naciągowe, które utrzymują tkaninę w odpowiedniej pozycji, również w czasie silniejszych podmuchów wiatru. Nowoczesne parasole ogrodowe mogą być ustawiane na różnorodnych podstawach, np. z niewielkimi kółkami – to produkt idealny na taras.

https://jadalive.org https://fip.org.pl https://perfect-meble.pl