Strona główna » Portfele ręcznie robione od Craftpoint
Ciekawe

Portfele ręcznie robione od Craftpoint

Portrait of a nature craftsman looking in camera and posing for a photo. Man wearing an apron. Grounge dark stone texture background.

Ręcznie robione elementy galanterii skórzanej są najbardziej szlachetnymi przedmiotami, w które z chęcią wyposażają się mężczyźni oraz kobiety. Od zawsze skórzane projekty świadczyły o szyku, klasie i elegancji osób, które je posiadają. Portfele ręcznie robione są ikoną eleganckiego stylu – właśnie dlatego wielu mężczyzn marzy o minimalistycznych portfelach, które pomieszczą ich najważniejsze karty oraz banknoty. Tak się składa, że w Craftpoint można zdobyć właśnie takie portfele wykonane w sposób ręczny. Z pewnością warto zwrócić im szczególną uwagę.

Skórzany portfel wykonany własnoręcznymi metodami – atuty

 

Skórzany portfel wykonany z precyzją i dbałością o każdy szczegół jest na wagę złota. Przede wszystkim wszystko otacza się wokół skórzanego materiału. Dzięki niemu portfel jest pachnący, wytrzymały i oczywiście piękny. Zapach prawdziwej skóry utrzymuje się przez lata użytkowania co urzeka serce każdego faceta. Portfele skórzane również imponują pod względem wytrzymałości. Żaden inny materiał nie wytrzyma tak długiego czasu użytkowania co skóra. Nawet jeżeli lekko przetrze się w czasie eksploatacji to ten fakt dodaje mu tylko animuszu. Po zakupie własnoręcznego portfela od Craftpoint można być pewnym, że pozostanie on integralnym elementem codziennego życia na bardzo długi czas.

Oprócz poprzednich zalet warto dodać również fakt, że portfele wykonane tą metodą są najoryginalniejszymi projektami w całej stawce. Skóra charakteryzuje się własnymi kompozycjami dlatego można być pewnym, że na świecie nie istnieje w 100% identyczny produkt. Podnosi to rangę portfela sprawiając, że jest on jedyny w swoim rodzaju.

Portfel wykonany przez pracowników Craftpoint jest w 100% minimalistyczny. Po jego zakupie można być pewnym, że nie będzie się przepełniać więc użytkownik może zapomnieć o dyskomforcie podczas noszenia go w kieszeni. W przypadku portfeli męskich nie zawsze więcej oznacza lepiej – dlatego stawiając na minimalizm każdy mężczyzna noszący portfel męski Craftpoint będzie w pełni zadowolony.

Minimalistyczny portfel męski – podsumowanie

 

Portfel męski wykonany z wysokogatunkowej skóry może być doskonałym prezentem dla siebie bądź bliskiej osoby. Wykonywany jest z najwyższej jakości skóry Maya w lekko starodawnym stylu. Jednak ma również aspekt nowoczesny ze względu na niespotykane wersje kolorystyczne, które urzekają wszystkich obserwatorów. Do tego dochodzą niewielkie emblematy w postaci żłobień z firmowym emblematem firmy Craftpoint. Wszystko to sprawia, że portfel jest idealny w każdym calu, a klienci mogą być pewni, że będzie zawsze modny i elegancki.

Sprawdź: https://craft-point.com/k/portfele/