Strona główna » Nowoczesny przedpokój w stylu skandynawskim
Dom i Wnętrze

Nowoczesny przedpokój w stylu skandynawskim

Nowoczesny przedpokój w stylu skandynawskim to doskonały pomysł do małych mieszkań. Warto zadbać o swoją wizytówkę mieszkania, dzięki czemu ludzie już na początku odwiedzin w naszym domu wyrobią sobie o nas dobre zdanie i z wielką przyjemnością przejdą do dalszej części mieszkania.

Przedpokój w stylu skandynawskim – początek

Zacznijmy od bazy, czyli koloru jaki ma się znaleźć na ścianach. Styl skandynawski to jasność, czyli stawiamy na biel, beże, szarości, odcienie naturalnego drewna. Z czego w zdecydowanej większości ludzie wybierają kolor biały, który jest świetną inspiracją do tego aby zaplanować dalszy wygląd naszego przedpokoju. Jeżeli mamy białe ściany to warto postawić na podłogę w kolorze naturalnego drewna, dzięki czemu ocieplimy i tak już mały przedpokój w stylu skandynawskim. Deski na podłogę muszą być zabezpieczone przed szybkim ścieraniem, przed wilgocią oraz brudem.

Oświetlenie i meble

Przedpokój w stylu skandynawskim to minimalizm, dlatego nie stawiajmy na wielką ilość mebli. Jeżeli chcemy dobrać ciekawe dodatki, to mogą być to dwie małe szafki, np. w kolorze czarnym, brązowym, gdzie możemy schować klucze i ewentualne dokumenty lub inne potrzebne rzeczy. Miejsce na garderobę wierzchnią znajdziemy na wieszakach metalowych, które mogą wisieć w dalszej części przedpokoju. Ważne jest również światło w takim miejscu. Z reguły w przedpokoju nie mamy dostępu do światła dziennego, dlatego nie zapominajmy o lampie pod sufitem lub odpowiednim oświetleniu punktowym dającym łagodne, białe światło. 

https://wspieramrozwoj.pl/zakup-samochodu-a-ubezpieczenia-jak-wybrac-najlepsza-opcje/ https://tarnow.net.pl/articles/s/i/460453 https://wadowiceonline.pl/sponsorowane/26531-dlaczego-musimy-miec-ubezpieczenie-samochodu